Klub K2

Reference

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Napsal(a)  Zveřejněno v: Olešská

Náš první rok ve školce K2 se blíží ke konci a chtěla bych tímto poděkovat celému týmu K2. Syn již od prvních dnů chodil do školky rád, nikdy jsem od něj neslyšela, že by se mu do školky nechtělo, naopak, moc se těšil. Ve školce vládne přátelská, téměř až rodinná atmosféra, kterou já osobně beru jako velké PLUS a kterou bohužel ve většině státních školek postrádám. Všem paním učitelkám bych chtěla moc poděkovat za jejich trpělivost a laskavý přístup k našemu synovi, který jim občas připravil nelehké chvilky :-). Dokázaly být důsledné a když bylo třeba, možná i přísné (což v našem případě bylo zapotřebí, myslím, celkem často), aniž by se tím narušil pěkný vztah mezi nimi. Je vidět, že tuto práci dělají z lásky k dětem a toho si moc vážím.
Díky tomuto prvnímu roku ve školce je syn mnohem samostatnější, více pochopil, jak se chovat k ostatním dětem v kolektivu, co se smí a co už ne....Určitě vidím velké pokroky ve všech směrech.
Moc se mi líbí i možnost 1x týdně využívat školní tělocvičnu, kde se mohly děti dostatečně "vybít". Pro děti byly moc zajímavé i doprovodné programy v MŠ, jako návštěva policisty, včelaře atd.
Veliké díky patří i paní ředitelce Regině a paní manažerce Soně, bez kterých by školka K2 nebyla taková,jaká je.
Moc děkujeme a budete nám chybět!

Alena Quiroz


Školka K2 se nám a našemu synovi moc líbí. Náš syn do ní chodí rád (2x týdně) a i dny, ve které do školky nechodí, se ptá, zda půjde. Paní učitelky znají každé dítě a jeho potřeby, pokud měl syn problémy s jídlem, vyptaly se, co jí, aby mu případně mohly nabídnout jinou alternativu. Při vyzvednutí vždy pohovoří s rodičem a informují, jak dítě jedlo a spalo. Náš syn si ze školky nosí spoustu nových informací a neustále nás překvapuje novými vědomostmi. Také s nástupem do školky začal doma pomáhat – odnášet nádobí po jídle, prostírat apod. Líbí se mi, že jsou děti vedeny k různým každodenním činnostem. Školku K2 bych určitě doporučila všem maminkám, kterým záleží na tom, jak jejich dítě bude trávit celý den, že se bude učit novým věcem a činnostem.

Lucie H.


 Jelikož jsem zažila školku soukromou i státní, za sebe mohu říci, že K2 výborně skloubila velkou odpovědnost za děti (jako školka státní, což jsem u soukromé postrádala) a naopak K2 ponechala jistou volnost a individualitu, možnost vyjádřit se, popřípadě i mluvit do věcí školky, (což naprosto postrádám u školky státní…)
Ve Školce K2 se mi líbily školní i mimoškolní aktivity, nápaditost, přednášky, že se člověk může podílet a má z toho následně dobrý pocit..
Jen tak dál!  S díky, pozdravy a přáním mnoho úspěchů

Barbora K.


 Za veškeré služby dávám "jedničku". Nejvíce jsem ocenila individuální přístup k dceři. Verunka svoje paní učitelky milovala - zejména paní učitelku Lenku. Ze školky Verunka nosila krásné výtvory, doma říkala básničky, zpívala nové písničky .... . Pokud jsem měla na Vás nějaké požadavky nebo prosbu, nikdy nebyl s ničím problém. Ještě jednou díky.

Ivana P.


Reference klientů Školky K2 na adrese K Horkám - školky s lesním programem v období 2011-2013

 

Školka K2 mě zaujala zejména svým lesním programem, kdy jsou děti celé dopoledne (od 9 do 12 hodin) téměř za každého počasí venku v lese. Myslím si, že zkušenost dětí (zejména těch městských), kdy poznávají přírodu živou i neživou, mají s ní přímý fyzický kontakt (což zahrnuje i dětmi oblíbené louže a bláto) a poznávají ji i jinak než s rodiči, je pro ně neocenitelná.
Školka K2 má pro tento účel v rámci Prahy naprosto jedinečnou polohu přímo u okraje Hostivařského lesoparku, stačí jen seběhnout s kopce. Náš syn, Tonda navštěvuje tuto školku od září 2011, kdy mu byly necelé 3 roky a z programu venku je vždy přímo nadšený.

J. Stankova


Ráda bych se podělila o osobní zkušenosti s mateřskou školkou K2, kterou můj syn Teodor navštěvuje již druhý školní rok. Oceňuji zejména individuální přístup k dětem, častý pobyt venku za každého počasí s bohatým a hlavně pro děti zábavným programem, tématické a vzdělávací programy v průběhu celého roku, výtvarnou a hudební výchovu, učení dětí vzájemným pravidlům komunikace a společného soužití a v neposlední řadě vstřícnou komunikaci s rodiči.
Za vše hovoří vyjádření mého syna: "Moje školka je fakt super, chodím tam doopravdy rád".
Tímto bych ráda poděkovala všem, kdož se zasluhují přímo o péči o děti, tak i všem, kteří zabezpečují provozní chod celé školky. Jsem moc ráda, že jsem zvolila právě tuto školku.

H. Malá Mahovská


Školka K2 se nám a našemu synovi moc líbí. Náš syn do ní chodí rád (2x týdně) a i dny, ve které do školky nechodí, se ptá, zda půjde. Paní učitelky znají každé dítě a jeho potřeby, pokud měl syn problémy s jídlem, vyptaly se, co jí, aby mu případně mohly nabídnout jinou alternativu.
Při vyzvednutí vždy pohovoří s rodičem a informují, jak dítě jedlo a spalo. Náš syn si ze školky nosí spoustu nových informací a neustále nás překvapuje novými vědomostmi. Také s nástupem do školky začal doma pomáhat - odnášet nádobí po jídle, prostírat apod. Líbí se mi, že jsou děti vedeny k různým každodenním činnostem.
Školku K2 bych určitě doporučila všem maminkám, kterým záleží na tom, jak jejich dítě bude trávit celý den, že se bude učit novým věcem a činnostem.

L. Hadravová


Náš syn Jáchym navštěvoval ve školním roce 2009/2010 Dětský klub (miniškolku) Klubu K2. Po opakovaných zvláštních projevech v jeho chování, které byly paní učitelky nuceny řešit, jsme se shodli na skutečnosti, že by pro Jáchyma bylo vhodné psychologické vyšetření. Na základě této dohody nám byla Klubem K2 zdarma sjednána a posléze poskytnuta konzultace s paní psycholožkou, jež vyslovila podezření na Aspergerův syndrom a doporučila vyšetření v některém SPC nebo sdružení APLA. Jáchym v červnu 2010 absolvoval vyšetření v APLA Praha a předpokládaná diagnóza se potvrdila.
Pro školní rok 2010/2011 byl syn přijat do Školky K2 v Hostivaři. Díky vstřícnosti vedení školky a všech paní učitelek, které se s Jáchymovou diagnózou seznámily a byly tolerantní a otevřené k jeho občasnému nestandardnímu chování i k jeho speciálním stravovacím návykům, strávil Jáchym svůj první rok ve školce naprosto plnohodnotně začleněn do dětského kolektivu, k jeho velké spokojenosti a nadšení. Dodnes na různé situace ze školky velmi rád vzpomíná.

Celému kolektivu Klubu i Školky K2 za to patří velký dík.

Jitka Černá
Radek Černý
 


Školka K2 je příjemná svým domácím prostředím. Oceňuji i to, že se do areálu školky bez vědomí paní učitelek nedostane cizí osoba. Líbí se mi osobitý a individuální přístup paní učitelek k dětem i rodičům. Děti mají možnost se se školkou sžít svým tempem, nejsou do ničeho nuceny.
Školku K2 bych doporučila díky výbornému přístupu paní učitelek k dětem a také díky možnosti pozvolného zvykání si dítěte na školku.

Jana Holušová

 

Číst 4331 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 červen 2014 04:23
Více z této kategorie: « Ceník Fotogalerie »